Nasza młoda placówka bardzo dynamicznie się rozwijamy. Otwarliśmy kolejny odział zamiejscowy Przedszkola „Słoneczko”. Oprócz Przedszkola i Żłobka w Limanowej (ulica Reymonta 3), Przedszkola i Żłobka w Laskowej, Przedszkola w Siekierczynie, od kilku dni do Państwa usług oddaliśmy kolejny obiekt, który zlokalizowany jest w Limanowej na ulicy Bronisława Czecha 3.

czecha

Nasi wykwalifikowani pracownicy zespołu edukacyjno-oświatowego dbają o prawidłowy rozwój umysłowy i fizycznych naszych małych Słoneczek. Za priorytet stawiamy sobie rzetelne przygotowanie naszych podopiecznych do późniejszego pójścia do szkół, w taki sposób, aby dziecko nie miało trudności w 1 klasie zawierać znajomości, przyswajać wiedzy czy zachowywać się w grupie.

Działamy w oparciu o zatwierdzony statut, przepisy MEN i przepisy dotyczace przedszkoli i żłobków.

Posiadamy w pełni wyposażone multimedialne sale oraz plac zabaw.