Przedszkole „Słoneczko” to mała placówka, w której panuje rodzinna atmosfera, dzięki czemu rozstanie z rodzicami jest mniej stresujące.

Wykwalifikowane nauczycielki dbają o to, aby zapewnić im jak najlepszą opiekę i wszechstronny rozwój. Codzienne spacery, zajęcia oraz gry i zabawy edukacyjne pozwalają dzieciom na lepsze przyswajanie wiedzy, co ułatwi im później osiąganie szkolnych sukcesów.

Czas, jaki dziecko u nas spędza, sprzyja rozwojowi umysłowemu i fizycznemu, kształtowaniu wyobraźni oraz dojrzałości społecznej i emocjonalnej, a także uczeniu poczucia własnej wartości, koleżeństwa, samoobsługi i zasad higieny.

Nasi podopieczni mają do dyspozycji przestronne, dobrze wyposażone sale i ogród z nowoczesnym placem zabaw.