Jeszcze nie tak dawno Mamusie obchodziły swoje święto, a już niebawem Tatusowie będą mieli swój ważny dzień – żeby było przyjemnie i rodzinnie wczoraj uczciliśmy wspólnie oba te święta. Dzieci ze Żłobka i Przedszkola przygotowały na tą okazje wyjątkowy program słowno -muzyczny.

Przybyłych gości powitały dyrektor przedszkola mgr Grażyna Michura oraz jej zastępczyni mgr Dorota Juszczyk. Dzieci do występu oraz scenografię przygotowały mgr Anna Wątroba, mgr Elżbieta Kołodziej, lic. Mata Filipek oraz Panie Stanisława Frączek i Barbara Pławecka. Oprawę muzyczną opracowała mgr Beata Mamak.

Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy pomogli w organizacji uroczystości oraz RODZICOM za tak liczne przybycie.

Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tej uroczystości.

więcej zdjęć można zobaczyć na naszym profilu facebooku.